Spotkania z producentami u producentów

Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego rusza z serią spotkań szkoleniowych dla producentów bydła mięsnego. Spotkania odbywać się będą w gospodarstwach specjalizujących się w produkcji wysokojakościowego żywca wołowego.
Spotkania szkoleniowe maja być formą wymiany wiedzy pomiędzy ekspertami oraz rolnikami z wieloletnią praktyką w produkcji żywca, a osobami zainteresowanymi optymalizacją opasu, chcącymi uzyskiwać większe dochody ze swojej działalności.
- Pragniemy stworzyć platformę wymiany dobrych praktyk stosowanych w gospodarstwach, w których opas realizowany jest z dużym powodzeniem. Ważne jest dla nas również dostarczenie zainteresowanym rolnikom fachowej wiedzy z zakresów, które zostały nam zgłoszone podczas organizowanych  przez nasza organizację szkoleń dla producentów, wyjaśniają cel organizacji szkolenia jego organizatorzy.
Podczas spotkań będzie poruszany m.in.  temat rozliczeń sprzedawanego żywca: na WBC oraz na wagę żywą. To zagadnienie jest szeroko dyskutowane wśród rolników, dlatego też organizatorzy serii szkoleń wyjaśnią jaki sposób rozliczenia jest najbardziej dochodowy dla rolników.
Poruszona zostanie także kwestia osiągania wyższych dochodów dzięki produkcji żywca wołowego w ramach systemów jakości. Eksperci z PZPBM oraz obecni na spotkanych rolnicy mają wieloletnie doświadczenie z Systemem QMP i chętnie będą się dzielić swoimi spostrzeżeniami.
 
Drugie z serii spotkań odbędzie się w gospodarstwie Pana Tomasza Glosy, w miejscowości Brzeźno Lęborskie 45. Event rozpoczynana się o 9:00, 29 sierpnia 2017 roku.
Trzecie ze spotkań odbywać się będzie u Pana Wiesława Pilcha w miejscowości Pluskowęsy 57; 87-140 Chełmża dnia 30.08.2017;
- Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych produkcją żywca wołowego, którzy chcą zwiększać swoje zyski. Spotkanie będzie okazją do porozmawiania z naszymi ekspertami, którzy doradzą zarówno w temacie produkcji żywca jak i uzyskiwania lepszej ceny za opasy.
Będzie również możliwość spotkania z rolnikami opasającymi bydło zgodnie z Systemem QMP, którzy znają praktyczne zalety certyfikowania swojej produkcji, mówi Monika Przeworska starszy specjalista ds. rozwoju systemów z PZPBM.
Rolnicy zainteresowani wzięciem udziału w spotkaniu mogą zgłaszać chęć uczestnictwa organizatorom:
Monika Przeworska:  668 495 304
Jakub Cielemęcki: 608 730 289
 
 
Spotkania z rolnikami realizowane są w ramach zadania "Naturalnie dobra wołowina z certyfikatem QMP", finansowanego z zadań Funduszu Promocji Mięsa Wołowego.

Polski
Galeria: 
< powrót